Telefon Numarası

(0216) 328 95 58

Telefon Numarası

Kat karşılığı inşaat hizmetleri ya da diğer bilinen adıyla arsa karşılığı inşaat hizmetleri, kentsel dönüşüm sürecinin artmasıyla oldukça yaygın bir hale gelmiştir.

Zilifler Yapı olarak kat karşılığı inşaat hizmetleri ile size yardımcı olmak için buradayız.

Arsa karşılığı inşaat hizmetindeyse, arsa payının bir bölümü inşaat şirketine verilerek, müşterilere bu payın kat karşılığı verilir. Arsa karşılığında yıkım işlemi olmayacağı için binanın olduğu duruma göre inşaatın tamamlanması daha kısa sürebilir. Arsa karşılığı veya kat karşılığı inşaat hizmetlerinde müşterinin arsasının veya binasının imar izni olması gerekir. Tüm bu izin durumları ilgili belediyelerden kontrol edilebilir. İzin olmaması durumunda belediyelere yapılan başvurularla imar izni alabilme seçenekleri mevcuttur. Zilifler Yapı kat karşılığı inşaat hizmetleri kapsamında arsa veya binanın imar izni olup olmadığını kontrol eder. Bu şekilde müşterilerin belediyelerde vakit kaybetmesine gerek kalmaz.

Kar karşılığı inşaat hizmetlerinde müşterinin arsası veya binası için inşaat projesi çizilir. Bu proje aşamasında en önemli konu müşteri memnuniyetidir. Yasal sınırlar çerçevesinde şirket ve müşteri arasında en ideal proje görüşmeleri yapılır. İnşaat projesi izin için sunulmadan önce mutlaka müşteriye gösterilerek onayı alınır. Evde yaşayacak kişiler müşteriler olduğu için onların beğenmediği bir proje yapmak düşünülemez. Zilifler Yapı, müşteri odaklı politikası ile kat karşılığı inşaat hizmetlerinde tüm bu koşulları sağlamaktadır.

Zilifler Yapının kentsel dönüşüm, müteahhitlik ve yıkım ve hafriyat konularındaki tecrübesi kat karşılığı inşaat hizmetlerine de yansıyacaktır. Çünkü bu uygulama diğer üç uygulamayı da aynı çatı altında toplayan kapsamlı bir yapıya sahiptir. İyi bir kat karşılığı inşaat hizmeti için aynı oranda iyi bir müteahhitlik ve yıkım ve hafriyat hizmeti gerekmektedir.

Zilifler Yapı tüm bu hizmetleri tek bir çatıda topladığı için kat karşılığı inşaat hizmetlerinde her zaman bir adım önde olacaktır.

Contact Us

Telefon Numarası

(0216) 328 95 58

Email

info@zilifleryapi.com