Telefon Numarası

(0216) 328 95 58

Telefon Numarası

     ZİLİFLER YAPI ; 1993 yılında aile şirketi olarak İstanbul’ da Zilifler inşaat Taahhüt  şti olarak kuruldu. Firmamız, kurulduğu günden bu güne; konut, okul, hastane, yurt, fabrika ve sanayi yapılarını başarıyla ve eksiksiz tamamlamıştır. Türkiye’nin çeşitli kentlerinde uzun yılların tecrübesi ve vizyonu ile hizmet vermeyi ulusal sorumluluk bilinci içinde ilke edinmiştir.

İnşaat sektöründe 20 yılı aşkın inşaat hizmeti veren Ümraniye ZİLİFLER YAPI, bugüne kadar ürettiği yapılarında bir milyon metrekarenin üzerinde imalat gerçekleştirmiştir. Ümraniye ve Çekmeköy ilçelerinde iki ofisle Mimarlık ve Mühendislik, taahhüt ve kat karşılığı şeklinde faaliyet gösteren ZİLİFLER YAPI, ürettiği yapılarda uyguladığı yenilikçi tasarımları, ileri teknolojisi ve yüksek hızı ile sektörde farklı bir konum elde etmiştir.

     ZİLİFLER YAPI, ülkesindeki ekonomik, sosyal ve kültürel değişimleri yakından takip edip ihtiyaca yönelik esnek çözümler sağlarken, yaşam kalitesi standartlarını da yukarıya çekmeye özen göstermektedir. Bu amaçla, şehir merkezlerinde bölge coğrafyasının zemin özelliklerine uygun , alt ve üst yapıları en son teknolojilerle kurulu, dayanıklı ve çağdaş  yaşam alanları geliştirmektedir.